Органи шкільного самоврядування ТЕМП

Жовтий-символ тепла

Малиновий-колір спадщини

Презентація-Виступ
президента учнівського самоврядування “ТЕМП”
Новомиколаївської
ЗОШ І – ІІІ ступенів

завантажити

Звіт учнівського самоврядування

Шкільної республіки ТЕМП

за 2014-2015 н.р.

Новомиколаївська ЗШ І-ІІІ ст.

Ми живемо в світі, який стрімко розвивається, у світі, де кожного ранку нового дня народжуються нові ідеї для вибору майбутнього.

Освіта додає школярам великого досвіду, а саме базою стає учнівське самоврядування, яке готує лідерів. Особистісно-зорієнтована педагогіка нашої школи передбачає принципово нове ставлення учня, до демократичних стосунків у класі, у шкільному колективі. Створено актив учнів, який вчиться правильних способів організації шкільного колективу.

Діяльність учнівського самоврядування спирається на методично-організаційні принципи управління:

· Наступність та змінність активу;

· Принцип одного планування. Це скоординовано з планом школи;

· Принцип педагогічної активізації та сприяння;

· Принцип активності, заохочення ініціативи.

Самоврядування в школі виконує функції

1.  Забезпечення порядку в школі, організоване чергування по школі.

2.  Контроль за відвідуванням школи учнями.

3.  Проведення загальношкільних лінійок, зборів, виставок.

4.  Організація дозвілля, творчих свят, змагань.

5.  Організація самообслуговування в класах, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Очолює шкільну республіку ТЕМП президент, який обирається таємним голосуванням учнями 5-11 класів на 1 рік. Заступник голови учнівського самоврядування обирається серед старшокласників, заміщає роботу голови учнівського самоврядування, якщо той відсутній. Робота шкільної республіки опирається на скоординованість з планом роботи школи і важливою умовою є постійний пошук нових форм і методів організації. Згідно із річним планом щомісяця проводяться засідання активу учнівського самоврядування, а також відбувається засідання різних служб за потребою. Ведуться протоколи засідань.

Допомагають президенту в роботі шкільної республіки п’ять міністерств.

Елементи дорослого життя громадського життя моделюються в нашому навчальному закладі. Діяльність органів учнівського самоврядування направлена на розвиток управлінських можливостей, ріст яких було яскраво продемонстровано у вересні-жовтні 2013 року під час демократично проведеної виборчої комісії серед учнів 5-11 класів, в результаті якої було обрано нового голову Учнівської Ради 2013 р. Коноплянко Діана. Ініціативність новообраного учнівського активу відчутно посприяла підвищенню рівня самоорганізації учнів у вирішенні багатьох важливих завдань виховного процесу.

При організації роботи керувались документами нормативно-правової бази, на підставі якої працюють органи учнівського самоврядування навчального закладу.